Internetový obchod www.rajnazemi-eshop.cz vznikl na základě našich zkušeností s klienty, kteří byli ubytování v našem penzionu Roubenka a měli zájem o kontakty pro získání věcí, které se jim v naší chalupě líbily.

Snažíme se nabízet pouze ty výrobky, které jsou ve stylu venkovských chalup, tradiční, kvalitní, ručně a

s láskou vyráběné.

 

Nové výrobky zavěšujeme na naše stránky v průběhu celého  roku, tak nás sledujte:).

 

V návaznosti na eshop jm 10.10.2017 otevřeli nový kamenný obchod v centru Hukvald, cca 900 m od penzionu Roubenka, kde si můžete nejen nakoupit, ale i dát dobrou kávu. 

 

Co u nás najdete

 

          Jen co k nám vejdete, zavoní Vám čerstvě namletá káva, kterou si necháváme vozit přímo z pražírny. Nabízíme také výbornou čokoládu ,  v sychravém počasí Vám uvaříme silný čaj,  svařáček nebo  víno. Nabízíme domácí mini zákusky, které jsou denně čerstvé. V nabídce míváme makronky, čokoládové pralinky a jíné dobroty.

 

Image     

 

Image

 V pravé části kavárny je šicí dílna, kde prodáváme  látky z českého kanafasu a máme pro Vás také k dispozici vzorník látek, z kterých můžete vybírat. Můžete si u nás nechat ušít závěsy, povlečení, ubrusy, prostírání, šité osobité hračky.

Image

Image

          Otevřeli jsme "Ježíškovou poštu. Můžete si u Nás koupit "Dopis Ježíškovi" s obálkou a razítkem. Na vstupních dveřích najdete poštovní schránku, kde Ježíšek vybírá pravidelně poštu od dětí, aby se jim rozsvítily oči u vánočního stromečku.

Image

Image

        

         V I. NP je obchod s nábytkem, starým porcelánem, sklem, obrazy, starými lustry, šitými ubrusy a prostíráním. V druhé části obchodu je dětský pokoj, kde si můžete koupit dětské povlečení, polštářky, šité a háčkované hračky, girlandy, rámečky na obrázky.

ImageImage

 

        

Prvotní myšlenka Ráje na zemi, byla vytvořit hezké místo pro lidi, kteří se u nás setkávají. Můžou si nakoupit hezké věci, přitom popíjet kávu nebo vínko u domácího zákusku, nasávat atmosféru velikonoc, vánoc a všech sluníčkových i pochmurných dnů.

Návštěva Ráje - pohlazení pro každého, kdo přijde.

 

 

                                                              Těší se na Vás osádka Ráje na zemi.

www.rajnazemi.eu